Церква.net

Розділи

УКУ навчатиме політиків моральних цінностей

УКУ навчатиме політиків моральних цінностей

Кафедра філософії Українського Католицького Університету запрошує публічних людей, представників партій та зацікавлених на навчання сертифікованої програми з філософії "Етика та публічна сфера". Програма сфокусована на явищах, подіях, процесах, які відбуваються в сучасній Україні та світі. Про це сьогодні, 19 березня, на прес-конференції повідомив проректор зі стратегічного планування, завідувач кафедри філософії УКУ Володимир Турчиновський.

"Ця програма є відкритою для слухачів зі всієї України. Вона складається з восьми модулів, які тривають два дні (п’ятниця-субота), розпочнеться у квітні і триватиме до кінця року. Викладачами модулів стануть професори з УКУ, а також інших університетів України та за кордону. Ця програма унікальна, бо ставить акцент на етичній та моральній проблематиці", - зазначив Володимир Турчиновський.

Тематика модулів програми: "Структура на межі публічного простору", "Політичний простір", "Економічний простір", "Інтереси та цінності в публічному просторі", "Виклики та деформації публічного простору: світовий та український досвід", "Антикорупційна стратегія та заходи", "Людина в публічному просторі", "Публічність та культура".

Для того, щоб стати учасником, потрібно заповнити реєстраційну картку, пройти співбесіду. Останній термін подання анкети - 10 квітня.
 

 Переглядів: 8623     Повідомити
Коментувати
Усі статті
Міжцерковні відносини
Новини спільнот
Паломництво
Політика
Церква і суспільство