Церква.net

Розділи

Асоціація християнських видавців України виступила з ініціативою заснувати «Програму підтримки і розвитку християнських авторів»

Асоціація християнських видавців України виступила з ініціативою заснувати «Програму підтримки і розвитку християнських авторів»

КИЇВ — Програма стартує 1 березня 2009 року. Її мета – скоротити дорогу від написаної книги до виданої, допомогти видавництвам і авторам швидше знайти один одного і потішити читачів новими книгами. Програма міжконфесійна.

Ініціатори проекту запрошують до співпраці авторів, які пишуть на християнські теми, а також видавництва, готові видавати християнські книги.

В рамках цієї програми також планується проведення повчальних семінарів із взаємодії авторів і видавництв в просуванні книг на ринок, з питань авторського права і т.п.

Ініціатори проекту звертають увагу на той факт, що в Україні видається значно більше християнських книг закордонних авторів, ніж українських, та хочуть змінити цю статистику. На думку організаторів нового проекту, українським авторам теж є, що сказати.

Детальна інформація про програму на сайті:


• http://www.axby.org

 Переглядів: 3396     Повідомити
Коментувати  [ усі коментарі ]
Anonymous - 18:28 27.12.2019 reply | message
Hi

I have a question, i see a lot of items in this store
https://screenshot.photos/item34 that you also sell in your store.
But there items are 43% cheaper, well my question is what is the difference between your store and theirs,

is it the quality or something else, i hope you can help me!

Yours truly

"Sent from my iPhone"
Усі статті
Міжцерковні відносини
Новини спільнот
Паломництво
Політика
Церква і суспільство