Церква.net

Розділи

Представники різних Церков вчилися організовувати та вести соціальне служіння у зв’язку з епідемією ВІЛ/СНІДу

Представники різних Церков вчилися організовувати та вести соціальне служіння у зв’язку з епідемією ВІЛ/СНІДу

КИЇВ — Міжконфесійний ресурсний Центр з питань ВІЛ/СНІДу при Всеукраїнській Раді Церков та релігійних організацій 9-13 лютого організував другий тренінг з питань ВІЛ/СНІДу для священнослужителів та активних вірних різних конфесій.

Як повідомив РІСУ священик УГКЦ Андрій Нагірняк, тренінг став продовженням спільної практичної діяльності Церков та релігійних організацій України в сфері протидії ВІЛ/СНІДу та цього року перетворився на міжнародний захід. Адже окрім представників Української Православної Церкви (Московського Патріархату), Української Православної Церкви Київського Патріархату, Української Греко-Католицької Церкви, Української Християнської Євангельської Церкви, Всеукраїнського Союзу Об’єднань Євангельських Християн Баптистів, Німецької Євангелічно-Лютеранської Церкви, Церкви Адвентистів Сьомого Дня в тренінгу взяли участь представники Донецького обласного центру здоров’я, Вірменської Апостольської Церкви (м. Єреван, Вірменія), міжцерковних організацій з м. Кишинева (Молдова) та м.Санкт-Петербурга (Росія).

Співорганізаторами заходу виступили Всеукраїнський благодійний церковний фонд «Віра. Надія. Любов» та досвідчені тренери з МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні». До участі в тренінгу запросили 2-4 священнослужителів та активних вірних з кожної конфесії, які відзначалися ініціативністю та зацікавленістю в отриманні інформації і зможуть передати її іншим.

Захід проводився згідно з затвердженими міжконфесійними Концепцією та Стратегією щодо поширення ВІЛ-інфекції/СНІДу в Україні та Стратегічним планом діяльності міжконфесійного співтовариства України у протидії поширенню епідемії ВІЛ/СНІДу в Україні.Переглядів: 2620     Повідомити
Коментувати
Усі статті
Міжцерковні відносини
Новини спільнот
Паломництво
Політика
Церква і суспільство