Церква.net

Розділи

Головний засіб від кризи — молитва, вважають греко-католики Одеси

Головний засіб від кризи — молитва, вважають греко-католики Одеси

ОДЕСА — Одеські християни зберуться 27 лютого перед мощами Миколи Чудотворця і попросять у святого допомоги в протистоянні фінансовій кризі та заступництва за постраждалих від економічного занепаду, повідомляє відділ інформації Одесько-Кримського екзархату Української Греко-Католицької Церкви.

«Економічна криза б’є по сім’ї — фундаментальній складовій українського суспільства, — коментує канцлер Одесько-Кримського екзархату Української Греко-Католицької Церкви о. Володимир Ждан. — Страждають діти, страждають дорослі. Як бути?»

За словами священика, найголовніше в складній ситуації — не впасти у відчай, тому що відчай лише посилює проблеми. В цей же час рецептом від всіх бід о. Володимир називає молитву: «Перш за все — моліться».

«Святий Микола багато разів допомагав людям у важких ситуацій, у тому числі і при фінансових труднощах, — говорить настоятель храму апостола Андрія Первозванного о. Ігор Тарас. — В Одесі ми благатимемо його про швидкий вихід України з економічної кризи. І ми упевнені: святий Микола допоможе, криза піде».Переглядів: 4184     Повідомити
Коментувати
Усі статті
Міжцерковні відносини
Новини спільнот
Паломництво
Політика
Церква і суспільство