Церква.net

Розділи

Монашество повинне засвідчити світу, з його часто поверховими та штучними цінностями, силу Євангелія — висновок з конференції для богопосвячених осіб у Львові

Монашество повинне засвідчити світу, з його часто поверховими та штучними цінностями, силу Євангелія — висновок з конференції для богопосвячених осіб у Львові

ЛЬВІВ — Монахи та монахині Української Греко-Католицької Церкви 14-15 лютого відзначали День богопосвячених осіб. Святкування розпочалося вечірнею з литією у храмі Покрови Пресвятої Богородиці (Львів), яку очолював владика Гліб (Лончина), призначений Синодом єпископів УГКЦ відповідальним за монашество. На свято Стрітення — 15 лютого — у приміщенні Львівської духовної семінарії Святого Духа відбулася конференція для богопосвячених осіб на тему «Євангелізація у сучасній культурі». Доповідачем виступив владика-номінант Святослав Шевчук, ректор семінарії.

«Святкування дня богопосвячених осіб завдяки спільній молитві та діленню Божим Словом дає можливість монашеству знову і знову занурюватися у глибини Євангельської благовісті, щоб, сповнені її силою, монахи і монахині змогли дати свідчення Божої любові в сучасному світі», — зазначила с. Наталія Мельник, ЗСПР, Голова Комісії у справах монашества УГКЦ. Вона наголосила, що монашество покликане свідчити силу Євангелія, силу віри, надії та любові, «силу, якої так потребує сьогоднішній світ, з його поверховими та часто штучними цінностями і потребами».

Як повідомляє департамент інформації УГКЦ, у святкових заходах взяли участь близько 150 монахів і монахинь із різних Чинів та Згромаджень УГКЦ.


• http://www.ugcc.org.uaПереглядів: 3737     Повідомити
Коментувати
Усі статті
Міжцерковні відносини
Новини спільнот
Паломництво
Політика
Церква і суспільство