Церква.net

Розділи

Презентовано духовно-просвітницький Інтернет-проект «Дніпропетровщина православна»

Презентовано духовно-просвітницький Інтернет-проект «Дніпропетровщина православна»

ДНІПРОПЕТРОВСЬК — Цього року дніпропетровська виставка-ярмарок «Православна Дніпропетровщина – 2009» кардинально змінила свій формат. Окрім звичайної купівлі-продажу церковного начиння, відвідувачі змогли познайомитися з місіонерською, благодійною та просвітницькою діяльністю Церкви.

На виставці-ярмарку «Православна Дніпропетровщина – 2009» було презентовано унікальний духовно-просвітницький Інтернет-проект «Дніпропетровщина Православна». Про це 17 лютого повідомило Інтернет-видання «Православіє в Україні».

Ця регіональна Інтернет-група існує в рамках сайту «Однокласники.Ru». Ідейним натхненником та ініціатором такого ноу-хау є керівник відділу церковної доброчинності та соціального служіння Дніпропетровської єпархії єрей Владислав Діханов. За словами отця Владислава, метою цього проекту є об’єднання за допомогою всесвітньої мережі духовенства, православних віруючих, парафіян та їхніх друзів, а також популяризація православного способу життя через християнські чесноти серед усіх верств населення.

На презентації цього Інтернет-проекту його учасниками увазі громадськості була представлена програма, де були показані її цілі та завдання:

  1. Організація волонтерської служби для допомоги в лікарнях, будинках престарілих, школах, в’язницях, на парафіях і надання адресної допомоги вдома;
  2. Підтримка дитячих будинків сімейного типу;
  3. Супровід навчальних процесів в існуючих парафіяльних недільних школах;
  4. Створення фонду взаємодопомоги та доброчинності;
  5. Використання накопиченого досвіду та матеріалів для заснування православної гімназії;
  6. Організація паломницьких поїздок монастирями і парафіями Дніпропетровської єпархії та надання їм допомоги, а також вивчення історії рідного краю;
  7. Організація та проведення місіонерських і благодійних акцій, концертів, виставок та інших заходів із просвітницьким ухилом.


Окрім цієї центральної презентації на виставці була представлена й робота відділів Дніпропетровської єпархії – Місіонерського, Церковної доброчинності та соціального служіння, і Відділу по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями Дніпропетровської області. Було виставлено фотостенд із інформацією про виконану роботу та показано невеликі відеозамальовки.Переглядів: 3456     Повідомити
Коментувати
Усі статті
Міжцерковні відносини
Новини спільнот
Паломництво
Політика
Церква і суспільство