Церква.net

Розділи

Служитель Всесвітньої Асамблеї Бога навчить в Україні одновірців організовувати реабілітаційні центр

Служитель Всесвітньої Асамблеї Бога навчить в Україні одновірців організовувати реабілітаційні центр

КИЇВ — Цього тижня Українську Асамблею Бога відвідав служитель Всесвітньої Асамблеї Бога, регіональний директор організації Teen Challenge (США), пастор Рон Браун. Його супроводжують координатор Teen Challenge в країнах СНД, України і Прибалтики Кевін Тайлер і його комадна. Про це РІСУ повідомили в прес-службі релігійної організації Українська Асамблея Бога.

Teen Challenge – це організація, що веде роботу серед важкої молоді з нарко і алко залежностями. Співробітники цієї організації знаходять таку молодь, прививають їм християнські принципи і допомагають адаптуватися в суспільстві.

15 лютого Рон Браун і старший пастор Російської Асамблеї Бога, Олександр Пуршага, відвідали церкви Української Асамблеї. Зокрема, церкву «Слово Життя», (с. Онуфрієвка, Кіровоградська обл.), церкву «Слово Життя» (с. Куцеволовка, Кіровоградська обл.) і церкву «Дорога Додому» (м. Дніпропетровськ).

Протягом тижня Рон Браун і його команда викладатимуть в Школі Служіння Української Асамблеї Бога на тему організації реабілітаційних центрів, а також проповідуватимуть на вечірніх служіннях церкви.Переглядів: 3203     Повідомити
Коментувати
Усі статті
Міжцерковні відносини
Новини спільнот
Паломництво
Політика
Церква і суспільство