Церква.net

Розділи

З благословення Предстоятеля УПЦ (МП) відбулася акція молоді на підтримку онкохворих дітей «Молодість небайдужа!»

З благословення Предстоятеля УПЦ (МП) відбулася акція молоді на підтримку онкохворих дітей «Молодість небайдужа!»

КИЇВ — У Центральному ботанічному саду ім. М.М. Гришка, біля Свято-Троїцького Іонинського чоловічого монастиря, 15 лютого відбулася соціальна акція на підтримку онкохворих дітей, проведена Відділом у справах молоді Київської єпархії УПЦ. Акція пройшла з благословення Митрополита Володимира.

Цього дня світова громадськість відзначала День православної молоді та День онкохворих дітей. За повідомленням офіційного сайту УПЦ, саме цьому і була присвячена Стрітенська благодійна акція, організатором якої виступила молодь православної соціальної організації «Братство преподобного Іони Київського».

Захід розпочався зі святкової Літургії, яку з благословення Митрополита Володимира звершив вікарій Київської Митрополії єпископ Макарівський Іларій. У своєму зверненні до прихожан обителі він закликав усіх присутніх взяти участь в акції та подарувати тим, хто потребує уваги та підтримки, частинку свого серця.

Одразу після служби намісник монастиря, архимандрит Іона (Черепанов) та численні гості монастиря привітали у його стінах дітей із Київського Інституту раку. Був відправлений молебень, під час якого відбулася молитва за здоров`я маленьких пацієнтів онковідділення.

Потім, з ініціативи дирекції Ботанічного саду, малюки разом із батьками відвідали оранжерейний комплекс з екзотичними квітами.

У цей час на всіх інших гостей акції, яких зібралося більше двох тисяч, на прилеглій до обителі території чекали розроблені православними скаутами різноманітні конкурси та ігри, а також майстер-класи (сальса, Jumpstyle, театральна майстерність). Особливої уваги заслуговує арт-майстерня художників, оскільки вона надавала шанс кожному бажаючому проявити свою креативність. Можливостей для цього вистачало — від розпису вітражними фарбами по склу та виробів з сіна до вилитих з топленого шоколаду картин. Власноруч зроблені подарунки учасники акції змогли передати онкохворим дітям.

Не меш цікавими для гостей стали демонстраційні виступи православних козаків. Вони не тільки показували свою влучність при стрільбі по мішенях, а й допомагати усім охочим долучитися до цієї цікавої розваги. Справжньою «родзинкою» акції також можна вважати показові виступи «ролевиків», які в металевих обладунках, з мечами та щитами сходилися під захоплені вигуки присутніх в групових або „дуельних” поєдинках.

Фінальним етапом першої частини акції «Молодь небайдужа» став благодійний аукціон, який зібрав біля центральної сцени чималу кількість людей та представників ЗМІ („5 канал”, ТРК „Ера”, ТРК „Україна”, агенція „УНІАН”, „Глас”, „КРТ”). На ньому були представлені 10 найкращих робіт, власноруч зроблених дітьми з Інституту раку.

Завершилась акція ввечері, на Майдані Незалежності, де молодь виклала із свічок напис «Надія є». А всі небайдужі залишили свої побажання дітям на великій кольоровій листівці.Переглядів: 3382     Повідомити
Коментувати
Усі статті
Міжцерковні відносини
Новини спільнот
Паломництво
Політика
Церква і суспільство